NAPRAWA EKSPRESÓW DO KAWY

Naprawa ekspresów do kawyNaprawa ekspresów do kawy

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom niezawodny i szybki serwis ekspresów do kawy.
Posiadamy doświadczonych serwisantów, którzy naprawiają wszystkie marki i modele ekspresów.

 

Naprawa ekspresów ciśnieniowych do kawy

Dzięki nam będą Państwo mogli spokojnie korzystać ze swoich urządzeń. Stawiamy przede wszystkim na szybkie i skuteczne naprawy. Posiadamy doświadczenie i odpowiednią wiedzę.

naprawa pompy wody w ekspresie do kawy naprawa elektroniki w ekspresie do kawynaprawa bloku zaparzającego w ekspresie do kawywymiana uszczelek w ekspresie do kawyserwis i naprawa młynka w ekspresie do kawy

Serwis i naprawa ekspresów do kawy z usługą “door to door”

W celu odbioru urządzenia do naprawy przez kuriera niezbędne jest wypełnienie zlecenia serwisowego. Po wypełnieniu formularza nasz pracownik skontaktuje się w celu umówienia daty i godziny odbioru sprzętu. Odebrany od Państwa sprzęt dostarczany jest do serwisu na następny dzień roboczy. Diagnoza i wycena trwa do 4 dni roboczych. Po wykonanej diagnozie kontaktujemy się w celu poinformowania co jest uszkodzone oraz jaki jest koszt i termin naprawy. W przypadku akceptacji diagnozy i wyceny naprawy zlecenie jest realizowane. Po wykonanej naprawie sprzęt jest odsyłany do Państwa.

Nasz serwis naprawia ekspresy ciśnieniowe takich marek jak:

Delonghi, Krups Gaggia, Jura, Saeco, Philips, Bosch, Siemens,  Electrolux, Nivona, AEG, Zelmer

Kontak z serwisem ekspresów do kawy

Jeśli jesteś zainteresowany naprawą skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij nam wiadomość. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania.

naprawa ekspresów wszystkich mareknaprawa ekspresów na kapsułkinaprawa ekspresów ciśnieniowych

Recent Posts