Naprawa ekspresów do kawy Jura

Naprawa ekspresów do kawy JURA

Ekspresy do kawy Jura naprawa

Ekspresy do kawy Jura naprawa

Specjalizujemy się w naprawach ekspresów do kawy JURA

Oferujemy profesjonalny serwis ekspresów automatycznych, kolbowych oraz młynków do kawy Jura. Wykonujemy naprawy pogwarancyjne, świadczymy usługi konserwacji i przeglądu stanu technicznego ekspresów do kawy oraz renowacje ekspresów. Jak każde urządzenie, ekspresy również się psują. Zapewniamy szybką, tanią, a przy tym profesjonalną obsługę serwisową w przypadku awarii.

 

Posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, aby usunąć każdą usterkę, jak również poprawić wady technologiczne danego urządzenia dbając przy tym o to, aby Państwa sprzęt posiadał taki sam stan techniczny oraz lśniący wygląd jak za czasów jego najwyższej świetności.

Naprawa ekspresów do kawy Jura z usługą „door to door”

Obsługujemy klientów prywatnych oraz firmy, w tym głównie biura, hotele i restauracje. Naprawy dokonujemy w naszym serwisie.
Oferujemy także odbiór sprzętu do naprawy i dostarczenie pod wskazany adres po wykonanej naprawie. Istnieje także możliwość naprawy wysyłkowej. Aby ułatwić naszym klientom nadanie paczki, współpracujemy z firmą kurierską. Dzięki temu możemy zamówić kuriera pod wskazanym przez klienta adresem i to całkowicie – BEZPŁATNIE.

Naprawa ekspresów do kawy Jura – diagnostyka

W naszym serwisie diagnostyka jest BEZPŁATNA. Klient jest informowany o kosztach naprawy i jeśli się na nią nie decyduje, nic nie płaci. W przypadku rezygnacji z naprawy odsyłamy ekspres firmą kurierską z powrotem na koszt klienta.

Naprawa ekspresów do kawy Jura – szybko i profesjonalnie

Wiemy jak ważna jest prawidłowa diagnostyka, naprawa oraz konserwacja danego ekspresu Jura, abyście mogli Państwo cieszyć się przez długi czas smakiem swojej ulubionej kawy. Cztery proste kroki, które pomogą Ci naprawić ekspres.

Odbiór ekspresu przez kuriera

Odbiór

Diagnostyka urządzenia

Diagnostyka

Naprawa ekspresu Jura

Naprawa

Zwrot ekspresu po naprawie

Zwrot