Serwis klimatyzatorów przenośnychSerwis klimatyzatorów przenośnych

Klimatyzatory przenośne są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą wprowadzić do swojego domu nieco chłodu. Klimatyzatory przenośne pełnią różnorodne fukncje: ochładzają pomieszczenia,  osuszają i zapobiegają przed powstawaniem grzyba naściennego. Klimatyzatory przenośne są rónież doskonałym rozwiązaniem dla osób alergicznych ponieważ klimatyzatory przenośne filtrują powietrze i oczyszczają je z kurzu i brudu. Klimatyzatory z funkcją odwrotnego ciągu mogą także ogrzewać pomieszczenie w okresie zimowym i jesiennym.

Klimatyzatory przenośne - naprawa i serwisKlimatyzatory przenośne – naprawa i serwis

Użytkownicy klimatyzatorów przenośnych bardzo często zgłaszają się do serwisu dopiero wtedy gdy zaczynają się duże upały a ich urządzenia nie pracują tak jak powinny i chłodzą bardzo słabo. Często okazuje się że takie urządzenia nigdy nie były serwisowane ani czyszczone. Aby klimatyzator pracował z pełną mocą, niezbędne jest jego czyszczenie i konserwacja.

Czyszczenie i konserwacja klimatyzatorów przenośnychCzyszczenie i konserwacja klimatyzatorów przenośnych – ogólny serwis

W klimatyzatorze przenośnym w jednej części umieszczony jest zarówno parownik jak i skraplacz. Zbiera się tam mnóstwo kurzu, zanieczyszczeń, włosów które zapychają skutecznie zarówno parownik jak i skraplacz zmniejszając przepływ powietrza o 50-70%. Czyszczenia wymaga parownik, skraplacz, kanały odprowadzające skropliny, a również tacka ociekowa w której się one gromadzą. Jeśli tego nie zrobimy klimatyzator będzie miał dużo mniejszą wydajność, może to powodować zapchanie odpływu skroplin, wycieki wody, a nawet trwałe uszkodzenie urządzenia.

Serwis klimatyzatorów przenośnych na terenie całej Polski

System „door to door” Oferujemy pełny zakres usług serwisowych począwszy od wymiany wadliwych modułów po profilaktyczne czyszczenie urządzeń. Nasz serwis zapewni Ci bezpłatny transport do naszego serwisu z każdego miejsca w kraju. Zamówimy kuriera, który bezpłatnie odbierze od Ciebie urządzenie do naprawy, wystarczy tylko wypełnić formularz zamówienia. W naszym serwisie TRANSPORT I DIAGNOSTYKA SĄ BEZPŁATNE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *